Українською

СударенкоЛаскаво прошу на мій сайт! Мене, як ви здогадалися, звуть Олексій Сударенко. Я не люблю про себе розповідати, бо, як на мене, в цьому немає нічого цікавого. Якщо хочете дізнатися про мене щось цікаве, почитайте, наприклад, мої вірші. Проте якась базова інформація, напевно, потрібна.

Отже, я народився 1984 року в місті Добропілля, Донецької області, але рідним містом вважаю Кременчук, де збігло моє дитинство. Живу в Києві, працюю в освітньому агентстві «Бізнес-Лінк». Пишу вірші та прозу, складаю й виконую пісні.

2000 року в кременчуцькому видавництві «Піраміда» в мене вийшла книжка оповідань у стилі фентезі «Гнев богов» («Гнів богів»), 2014 року я надрукував збірку віршів «Подкоп под храм Мечты» («Підкоп під храм Мрії»). Одним з найважливіших для мене творчих проектів був рок-гурт «Йона-в-китовому-череві», в якому я був вокалістом і автором пісень. Також я писав тексти для гурту AirOn з Донецька.

Що можна почитати на сайті?

По-перше, на сайті можна ознайомитися з моєю творчістю. Це, зокрема, вірші, музика, можливо, прозу якусь викладу. А ще всілякі побічні проекти, наприклад шкільна газета «В десяточку!», редагована мною. Все, що пов’язано зі мною як з автором, позначено тегом «Сударенко».

По-друге, тут можна почитати мої відгуки про прочитані книги, побачені фільми тощо. Це важко назвати критикою – швидше я роблю записи, щоб краще запам’ятовувати самі твори і свої враження від них, а то, буває, прочитаєш щось, а за півроку й згадати нічого не можеш. Але дещо з цього напевно буде комусь цікаво. Все це плюс міні-репортажі про подорожі – у розділі «Заметки» («Нотатки»).

По-третє, я раптово помітив, що навколо повно творчих людей, які створюють чудові речі. Я вирішив, що, оскільки у мене все одно є сайт, можна розповідати про них просто тут – це і мені допоможе врізноманітнити зміст, і їм хоча б трохи розширить аудиторію. Так з’явився розділ «Друзья» («Друзі»), в ньому будуть вірші, музика, світлини, малюнки тощо.

P. S. Дякую за фотографію Олексієві Поштарю.